Data napisania recenzji: 04-11-2023
Opinia o produkcie: Produkt o najwyższej jakości.Ulubiony smakołyk naszego Uszaka.Zależy nam zawsze na grubszych korzeniach, z uwagi na preferencje nasze króliczka,i nigdy się nie zawiedliśmy.Polecam
Autor recenzji: Barbara
Ocena produktu:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 3
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.