Sianko dla niejadków TIVO to produkt stworzony z myślą o zwierzętach, które mają problemy z jedzeniem i potrzebują specjalnej diety. Sianko jest suszone na suszarni, co pozwala zachować jego naturalny kolor i smak. Dzięki temu, zwierzęta nie tylko chętniej zjadają siano, ale również korzystają z jego wartości odżywczych.
TIVO oferuje siano dla niejadków w dwóch wariantach wagowych: 500 gramów oraz 1 kg. Dzięki temu, właściciele zwierząt mogą dostosować ilość siana do potrzeb swojego pupila. Siano jest cięte na paski o długości od 8 do 10 cm, co ułatwia jego spożywanie przez zwierzęta, które mają problemy z jedzeniem.
Jedną z najważniejszych zalet sianka dla niejadków TIVO jest jego intensywny, mocno zielony kolor. Świadczy on o wysokiej jakości produktu oraz o odpowiednim procesie suszenia, który zapewnia zachowanie wartości odżywczych.
Sianko dla niejadków marki TIVO to produkt, który powstał z myślą o zdrowiu i dobrej kondycji zwierząt. Dzięki wysokiej jakości surowcom i specjalnie opracowanej technologii suszenia, siano jest bogate w składniki odżywcze i łatwo przyswajalne dla zwierząt. To idealne rozwiązanie dla właścicieli zwierząt, którzy chcą zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swojego pupila.
Włókno surowe: 35%
Opakowanie: 500g
Rewelacja! Moje prosiaki oszalały z miłości do tego sianka!!
Mój króliczek Rysiu który większość zębów ma usunięte może spokojnie je jeść. Polecam.
Królik oszalał na jego punkcie!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.